Достапни линкови

„До мојата последната капка крв“ за Амазон


„До мојата последната капка крв“ за Амазон
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:56 0:00

Амазонското племе се бори за својата земја. Племето Мура кое живее во Амазон вели дека со години воделе борба за својата земја и дека ќе продолжат да ја заштитуваат.

Категории

XS
SM
MD
LG