Достапни линкови

Доживотни физички и психички лузни


Доживотни физички и психички лузни
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:43 0:00

Ирански активисти успеаја да издејствуваат нов закон во врска со нападите со киселина, кои се чести во Иран. Досегашната казна за вакво дело, од 5 години, е зголемана на 25 години затвор.

Категории

XS
SM
MD
LG