Достапни линкови

Деца во Русија учат да бидат видео блогери


Деца во Русија учат да бидат видео блогери
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Меѓу најгледаните руски блогери се деца. Некои од нив прават интересни видеа познати како vines, но некои, вели Амела Шботич, наставник по видео блогирање, прават блогови и веќе ја играат улогата на учители.

Погледни ги коментарите

XS
SM
MD
LG