Достапни линкови

Дали би јаделе кучешко месо?


Дали би јаделе кучешко месо?
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:58 0:00

Јужнокорејските одгледувачи на кучиња за прехрамбени цели, одржаа контра - протест наспроти протестите за заштита на животните во Сеул, Јужна Кореја. Во рамки на контра - протестот беше дегустирано кучешко месо.

Категории

XS
SM
MD
LG