Достапни линкови

Град од лего коцки во Финска


Град од лего коцки во Финска
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:53 0:00

Околу 15 илјади посетители на најголемата Лего конвенција во Хелсинки, Финска изградија неверојатен град од коцки. Куќи, дрвја, луна парк, згради.

XS
SM
MD
LG