Достапни линкови

Во Мадрид се загрева атмосферата пред финалето


Во Мадрид се загрева атмосферата пред финалето
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

Ливерпул против Тотенхем во финалето на Лигата на шампиони. Фановите веќе пристигнаа во Мадрид, се бара билет повеќе.

XS
SM
MD
LG