Достапни линкови

Оброк на 50 метри висина


Оброк на 50 метри висина
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Нов ресторан, наречен „Вечера во облаци“, во Јоханесбург, Јужна Африка нуди на гостите авантура додека вечераат. Освен специјалитети, гостите го гледаат Јоханесбург од птичја перспектива на висина од 50 метри.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG