Достапни линкови

Босанката во сите нијанси на црвено


Босанката во сите нијанси на црвено
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:56 0:00

Пензионирана наставничка од Босна и Херцеговина живее во „црвен свет“. Освен што се облекува во црвено, има црвена венчаница, црвена куќа, црвена надгробна плоча... Дури и на погреби се облекува во црвено. Вели дека црвената и дава сила и моќ и дека не е важно што зборуваат другите.

Категории

XS
SM
MD
LG