Достапни линкови

Слики на „мастики“ плукнати на улица


Слики на „мастики“ плукнати на улица
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Веќе 15 години, 57 годишниот англичанец Бен Вилсон црта на остатоците од фрлени гуми за џвакање на улица.

Категории

XS
SM
MD
LG