Достапни линкови

logo-print

Времето денеска сончево


Времето ќе биде сончево со мала доумерена облачност. Попладне во западните делови ќе има услови за локален краткотраен дожд. Температурата ќе се движи од 17 до 24 степени. Во Скопје и околината ќе преовладува слично време со тепмература до 23 степени.
XS
SM
MD
LG