Достапни линкови

logo-print

Обама во живо на Фејсбук


Американскиот претседател Барак Обама денеска ќе го посети седиштето на Фејсбук во Силиконската Долина во северна Калифорнија. Во таа прилика, Обама во живо ќе одговара на прашања на корисници на Фејсбук. Профилот на Обама на Фејсбук има над 19 милиони фанови.
XS
SM
MD
LG