Достапни линкови

logo-print

Времето денеска облачно со врнежи од дожд


Времето ќе биде променливо облачно со локални слаби врнежи од дожд, особено во јужните делови. Температурата ќе се движи седум до 18 степени. Во Скопје слично време, со температура до 16 степени.
XS
SM
MD
LG