Достапни линкови

logo-print

Тринаесетмина убиени во училиште во Бразил


Вооружен напаѓач убил тринаесетмина во училиште во Бразил, јавија медиумите Стотици родители се наоѓаат пред училиштето во Рио Ди Женеро. Дваесетмина биле повредени во инцидентот. Поранешен ученик е осомничен за нападот.
XS
SM
MD
LG