Достапни линкови

logo-print

Адеми - Кризата ги закочи евроинтеграциите


Потполно сме свесни за последиците кои може да произлезат од евентуалните компликации и околу изборите, но и околу работата на СЈО. До тоа никој не сака да дојде, вели вицепремиерот за евроинтеграции Арбр Адеми во неделното интервју на Радио Слободна Европа.

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG