Достапни линкови

logo-print

Клинтон и Трамп повторно во жесток дуел


Во огорчениот дуел Клинтон и Трамп разменија удари околу видеото објавено деновиве во кое се слушаат непристојни сексуални коментари на Трамп спрема жените, околу клинтоновото ракување со доверливи материјали како и околу наводните руски обиди да се меша во американските претседателски избори.

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG