Достапни линкови

logo-print

Ким Кардашијан ограбена во Париз


Моделката Ким Кардашијан била ограбена од вооружени луѓе во нејзината соба во еден хотел во Париз. Таа во инцидентот што се случил во текот на изминатата ноќ не била повредена. Нејзиниот портпарол изјави дека во нејзината соба упаднале пет маскирани вооружени лица кои украле накит во вредност од неколку милиони долари.

XS
SM
MD
LG