Достапни линкови

logo-print

Тепачка на грузиски политичари на ТВ дебата


Двајца грузиски политичари се степаа за време на телевизиска дебата во живо пред парламентарните избори во земјата. Кандидатот на Унија на индустријалци Заза Агладѕе истури чаша вода врз Иракли Глонти од блокот Државата за народот.

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG