Достапни линкови

logo-print

Книга на жалост за жртвите од невремето


Книга на жалост за загинатите во невремето што го зафати Скопско ќе биде отворена денеска во просториите на салата на Советот на Град Скопје (барака број 13). Како што соопштија од Град Скопје, сите граѓани кои сакаат да се запишат во книгата на жалост ќе можат да го направат тоа денеска до 21 часот.

XS
SM
MD
LG