Достапни линкови

logo-print

Има договор за излез од кризата


Постигнат е договор за излез од кризата. Амбасадорот на САД во Македонија Џес Бејлипо средбата во Клубот на пратениците потврди дека договор има. Се очекуваат изјави од претставници на партиите потписнички на „Пржино“.

XS
SM
MD
LG