Достапни линкови

logo-print

Протести пред полициската станица Пролет


Неколку стотини демонстранти вечерва се собраа пред полициската станица Пролет на протест во знак на поддршка за приведениот демонстрант. Станува збор за возачот на комбето кое е дел од Шарената револуција.

XS
SM
MD
LG