Достапни линкови

logo-print

Белење на поцрвенетиот Плоштад


Пораките на демонстрантите од вчерашаните протести полека исчезнуваат. Работници се обидуваат да го исчистат плоштадот Македонија во Скопје кој синоќа беше обоен во црвена боја потсетувавајќи на убиството на Мартин Нешкоски.

XS
SM
MD
LG