Достапни линкови

logo-print

Запалени испечатени фотографии на Иванов


Во знак на солидарноста со приведениот Здравко Савески демонстрантите денеска запалина неколку испечатени фотографии од претседателот Ѓорѓе Иванов. Тие со балони со боја фрлаа кон зградата на министерството за правда и празната народна канцеларија на Иванов.

XS
SM
MD
LG