Достапни линкови

logo-print

Протест на ГДОМ кај Југодрво


На потегот од Црвениот крст до Олимпискиот базен вечерва се собираат луѓе на повик на ГДОМ за да го изразеле незадоволство од одлуката на претседателот Ѓорге Иванов да се аболицираат претседателот на СДСМ Зоран Заев и првообвинетиот во случајот „Пуч”, Зоран Верушевски.

XS
SM
MD
LG