Достапни линкови

logo-print

Демонстрантите го пробија полицискиот кордон


Демонстрантите го пробија полицискиот кордон кај Рекорд кој беше поставен со цел да не се пресретнат со граѓаните кои учествуваат во контра протестите пред Собранието.

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG