Достапни линкови

logo-print

Повторно јајца за канцеларијата на Иванов


Демонстранти кои протестираат против одлуката на претседателот Иванов за помилување на политичари повторно фрлаа јајца кон Народната канцеларија на Рекорд во центарот на Скопје.

XS
SM
MD
LG