Достапни линкови

logo-print

Бегалците на Табановце ужаснати од нападите во Париз


Бегалците кои пристигнуваат на железничкиот премин Табановце беа ужаснати од терористичките напади во Париз. Тие велат дека сега ситуацијата во Европа може да биде потешка за нив.

XS
SM
MD
LG