Достапни линкови

logo-print

Зошто богатите арапски земји не прифаќаат бегалци?


Во време на слики на очајни сиријци кои го ризикуваат животот за да стигнат во Европа, социјалните мрежи се преплавени со прашањето зошто тие не бегаат во поблиските и побогати земји во Персискиот залив.

XS
SM
MD
LG