Достапни линкови

logo-print

Бранот мигранти пристигна во Унгарија


Над илјада мигранти и бегалци почнале да пристигнуваат во Унгарија. Според новинските агенции, станува збор за луѓе кои македонските власти се обидоа да ги запрат на границата со Грција во изминатиот викенд.

XS
SM
MD
LG