Достапни линкови

logo-print

Ново видео за падот на авионот на Малезија ерлајнс


Австралиските медиуми објавија нова видео снимка на која се гледа како украински бунтовници пребаруваат по остатоците од авионот на Малезија ерлајнс кој беше соборен пред една година над источна Украина. Притоа тие изразуваат изненадување од тоа што авионот бил патнички.

XS
SM
MD
LG