Достапни линкови

logo-print

Пуштени 11 полицајци на домашно лекување


Полициската акција во Куманово

Полициската акција во Куманово

Седум припадници на македонските безбедносни сили кои беа хоспитализирани на Хируршките клиники во Скопје се пуштени на домашно лекување. Здравствената состојба на 13 припадници кои се уште се на Хируршките клиники е стабилна.

Четворица припадници кои вчера и денеска беа хоспитализирани во Градската општа болница „8 Септември“, се пуштени на домашно лекување. Здравствената состојба на петмина припадници кои се уште се во таа јавна здравствена установа е стабилна.

XS
SM
MD
LG