Достапни линкови

logo-print

СДСМ бара нова истрага за загинувањето на Никола Младенов


Во еден од нелегално снимените телефонски разговори што ги објави Заев се слуша дека на автомобилот на Младенов има траги од друго возило, но оти не е расветлено дали потекнуваат од постар судир или токму од денот на несреќата.

XS
SM
MD
LG