Достапни линкови

logo-print

Странските агенции за протестите во Скопје


Насилство и жестоки пресметки, вака дел од светските новински агенции ги пренесоа информациите за синоќешните антивладини протести во Скопје. Претходно лидерот на опозицијата Зоран Заев ја обвини власта дека го прикривала убиството на Мартин Нешковски.

XS
SM
MD
LG