Достапни линкови

Заев - Груевски ја „уби“ вистината за Мартин Нешковски


Трагичната смрт на младиот Мартин Нешкоски и обидите на власта да го прикрие целиот случај за никој да не сноси политичка одговорност беа тема на денешната „бомба“ на претседателот на СДСМ Зоран Заев.

Категории

XS
SM
MD
LG