Достапни линкови

logo-print

Нетанјаху го спореди Иран со нацистичка Германија


Израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху го предупреди светот да не ги затвора очите пред агресивната политика на Иран на Блискиот Исток, како што тоа го стори со нацистичка Германија.

XS
SM
MD
LG