Достапни линкови

logo-print

Следната бомба ќе се објавува во Универзална сала


Лидерот на СДСМ Зоран Заев најави дека наредната бомба ќе биде во вторник во Универзална сала во Скопје каде што ќе бидат презентирани, како што вели, најзначајните, најдрските и најбезобразниот грабеж на изборниот процес од страна на Никола Груевски и неговите соработници.

„Видовте со кого си имаме работи, делот од тимот на Никола Груевски богови станале. Имаме ли држава или се е партија“, запраша Заев.

XS
SM
MD
LG