Достапни линкови

logo-print

Перформанс протест пред МРТ


На пладне платформата за граѓанска политика Ајде одржа протест пред јавниот радиодифузен сервис МРТ, мотивирани од потребата да се порача дека треба да биде сервис на граѓаните, а не владин мегафон. Говореа активисти и новинари

XS
SM
MD
LG