Достапни линкови

logo-print

Студентите ја прекинаа наставата на Економскиот факултет на УКИМ


Студентите денеска ја прекинаа наставата што се одвиваше на Економскиот факултет при УКИМ. Тие ја поминаа првата ноќ во „Автономната зона“ што ја прогласија на Филозофскиот факултет.

XS
SM
MD
LG