Достапни линкови

logo-print

Протест поради новите давачки за хонорарците


Демонстрантите сметаат дека со нив дополнително ќе осиромаши најзагрозениот дел од работниците, кои не можејќи да најдат редовно вработување, егзистенцијата ја обезбедуваат работејќи за хонорар.

XS
SM
MD
LG