Достапни линкови

logo-print

Во Австралија убиени осум деца


Австралиската полиција соопшти дека осум деца биле најдени убиени во еден дом во град на северот на земјата. Полицијата претходно добила повик од една жена која била сериозно повредена. Убиените деца биле на возраст од 18 месеци до 15 години. Засега нема информации кој би можело да стои зад овој ужасен чин.

XS
SM
MD
LG