Достапни линкови

logo-print

Шефот на ЦИА ја брани Агенцијата


Директорот на ЦИА Џон Бренан ја брани Агенцијата од обвинувањата дека користела нехумани техники при испрашување осомничени за тероризам.

XS
SM
MD
LG