Достапни линкови

logo-print

Во Будимпешта протест против данок на интерент


Околу сто илјади демонстранти синоќа излегоа на улиците на Будимпешта да протестираат поради планот на унгарската влада да го оданочи користењето на интеренет од идната година.

XS
SM
MD
LG