Достапни линкови

logo-print

Времето денеска ќе биде сончево


Времето во Македонија ќе биде сончево со слаб ветер од променлив правец.

Температурата ќе се движи од 14 до 23 степени Целзиусови.

Во Скопје слично време со температура до 21 степен.

XS
SM
MD
LG