Достапни линкови

logo-print

Украина може да ја дестабилизира Европа


Украина побара од Европската унија да не прифаќа отцепување на проруските бунтовници на истокот на земјата со оценка дека тоа би можело да ја дестабилизира Европа.

XS
SM
MD
LG