Достапни линкови

logo-print

Времето денеска променливо облачно


Времето денеска ќе биде променливо облачно со сончеви периоди. Попладне со слаб локален дожд. Ќе дува слаб ветер од североисточен правец.Температурата ќе се движи од 22 до 28 степени. Во Скопје слично време, со температура до 26 степени.

XS
SM
MD
LG