Достапни линкови

logo-print

Судот и полицијата престроги за демонстрантите од „Монструм“


Организаторите на протестите поради незадоволството од пресудите за случајот Монструм се пожалија на престрогиот однос кон уапсените демонстранти на претходните протести.

XS
SM
MD
LG