Достапни линкови

logo-print

Почеток на протестите за Монструм


Протестите почнаа околу 13.30 пред Јаја паша џамијата каде што се собраа неколку илјади претежно млади луѓе Албанци да протестираат поради незадоволството од судската пресуда за случајот Монструм.

XS
SM
MD
LG