Достапни линкови

logo-print

Обама во ненајавена посета на Авганистан


Во ненајавена посета на Авганистан денеска допатува американскиот претседател Барак Обама.
Според програмата Обама се среќава со американските трупи во базата Баграм.
XS
SM
MD
LG