Достапни линкови

logo-print

Протест на стечаjци во Скопје


Стечајните работници денеска повторно протестираа. Тие бараат од Владата месечен надоместок., односно да се обештетат сите стечјани работници. Никој од владата денеска не ги прими.

XS
SM
MD
LG