Достапни линкови

logo-print

Жерновски со фотографии од милионската ограда за мостот Слобода


Градоначалникот на општина Центар, Андреј Жерновски одржа преес конференција на мосто Слобода каде што покажа фотографии од како што рече готовата ограда за мостот

XS
SM
MD
LG