Достапни линкови

logo-print

Интервју со Илијаз Халими


Повиците за бојкот на изборите се во спротивност со демократските принципи, вели претседателскиот кандидат на ДПА, Илијаз Халими, во интервју за Радио Слободна Европа.

XS
SM
MD
LG